Glide

Glide Beta 0.0.36

Wideo-pogromca WhatsApp

Masz dość pisania wiadomości do znajomych, ale nie możesz też z nimi rozmawiać na Skype? Mamy rozwiązanie, a jest nim Glide. To nowy komunikator wideo. Tak wideo! Możesz wysyłać do swoich znajomych wiadomości w postaci filmów.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosta w użyciu
  • Rozmowy grupowe
  • Filmy wideo w czasie rzeczywistym
  • Mutliplatformowy komunikator

Wady

  • Wymaga Facebooka
  • Efekty wideo bardzo ubogie

Bardzo dobry
8

Masz dość pisania wiadomości do znajomych, ale nie możesz też z nimi rozmawiać na Skype? Mamy rozwiązanie, a jest nim Glide. To nowy komunikator wideo. Tak wideo! Możesz wysyłać do swoich znajomych wiadomości w postaci filmów.

Wideo rządzi w sieci

Glide to komunikator taki, jak GG (Gadu-Gadu) czy popularny ostatnio WhatsApp i Facebook Messenger. Z tą różnicą, że zamiast wiadomości tekstowych w Glide wysyłamy klipy wideo.

W Glide możemy wysyłać filmy w czasie rzeczywistym, możemy też po prostu zostawić wiadomość. Nasze materiały są zapisywanew chmurze, możemy więc w łatwy sposób wrócić do tego, co wysłaliśmy lub otrzymaliśmy.

Aplikacja Glide jest rozwiązaniem mulitplatformowym. To znaczy, że korzystając z Androida będziemy mogli wysłać wiadomość do posiadaczy iPhone’ów z zainstalowaną aplikacją Glide. W aplikacji poza wiadomościami wideo nie zabrakło emotikonów, efektów czy krótkich wiadomości uzupełniających nasze filmiki.

Musisz mieć Facebooka, aby korzystać z Glide

Do korzystania z aplikacji konieczna jest rejestracja. Odbywa się ona poprzez powiązanie naszego konta z serwisem Facebook. To właśnie dzięki temu z łatwością zaimportujemy nasze kontakty do aplikacji.

W Glide znajdziemy prosty samouczek.
Aplikacja Glide jest dość świeżym pomysłem, wciąż jest rozwijana, przez co cały czas dochodzą jakieś nowe funkcje.

Glide wciąż jest udoskonalany

Widać jeszcze, że Glide wymaga dopracowania. Na przykład, w wersji na Android nie ma jeszcze emotikonów, w przeciwieństwie do aplikacji na iPhone. Mamy nadzieje, że twórcy szybko nadrobią zaległości w wersji na Android.

Rewolucja w komunikacji?

Nowemu komunikatorowi ciężko będzie rywalizować z WhatsApp czy Facebook Messenger, nie wspominając o Skype. Komunikacja wideo jest jednak bardzo przyszłościowa, a Glide pozwala na zostawianie wiadomości wideo i archiwizację filmów w chmurze.

Twórcy Glide znaleźli niszę. Teraz wszystko zależy od tego, czy użytkownicy będą chcieli skorzystać z nowego rozwiązania. Jeśli lubicie wysyłać filmy, wypróbujcie ją ze znajomymi.

Uwagi

Z przyczyn technicznych, po kliknięciu w przycisk Download nastąpi przekierowanie na stronę Google Play, gdzie można pobrać aplikację.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na android

Glide

Download

Glide Beta 0.0.36

Opinie użytkowników o Glide

Sponsorowany×